Poštovani,
    Moja dijagnoza je: sinussitis. max. allergica. Koja e najnovija terapija za moju dijagnozu.
    Hvala unapred.

    Odgovoreno: 08. 06. 2009.
    • Poštovani,
      Ne postoji najnovija niti stara terapija za vašu dijagnozu. Generalno je terapija za alergije: izbegavanje uticaja alergena (koliko je to moguće), antiinflamatorna odn. Antiedematozna terapija u cilju smanjenja otoka sluznice i omogućavanja drenaže sinusa. Široka je paleta lekova koje možete uzimati a za to treba da se posavetujete sa vašim alergologom.