Poštovani,
    imam 29 godina i progeniju, a već je 4 god kako nosim fiksni aparat. U zavšnoj sam fazi (kod prof. M. Sasić na ortopediji vilice na Stomatološkom fakultetu-Bg), i u septembru bi trebalo da me upute na maksilu. Zanima me koliki je minimalni mogući ostanak u bolnici posle operacije, s obzirom da imam malo dete? Takođe, interesuje me na koliko dug vremenski period bih morala da odsustvujem sa posla pošto radim u prosveti?
    Unapred zahvalna

    Odgovoreno: 05. 06. 2009.
    • Poštovani,
      svaki lekar zna šta je najbolje za njegovog pacijenta jer je detaljno upućen u njegovo stanje. Najbolje je da se informišete, na vreme (za vreme letnjeg raspusta), ko će vas operisati na klinici maksilofacijalnu hirurgiju a zatim sa njim detaljno popričate o svim pitanjima koje vas zanimaju.