Poštovani,
    Rađena mi je laringoskopija levog piriformnog sinusa zbog sumnje na C.32, biopsija-displazija pločastih ćelija težeg stepena. Imam osećaj da mi raste nešto na gornjoj vilici nekoliko čvorova. Orl kaže da nisu nadležni za gornju vilicu. Imam utvrđenu promenu na levom bebregu sektor bertini kolumna 35 mm. Da li su u pitanju metastaze ?
    Hvala

    Odgovoreno: 29. 05. 2009.
    • Poštovani,
      teško je odgovoriti na vaše pitanje putem e mail-a. Vaš opis je oskudan, više patoloških stanja navodite u predelu različitih anatomskih regija, sve je to nedovoljno da se odgovori na vaše pitanje. Potrebno je da se javite maksilofacijalnom hirurgu sa pratećom dokumentacijom i siguran sam da ce vaše dileme biti otklonjene.