Poštovani,
    Interesuje me operacija sinusa laserom, kome se obratiti? Ako može telefon doktora.
    Hvala unapred.

    Odgovoreno: 13. 05. 2009.
    • Poštovani,
      Operacija sinusa laserom ne postoji koliko ja znam, niti je moguće (zbog biologije obolenja) izvršiti lečenje tim putem. Pretpostavljam da ste mislili na endoskopski način lečenja oboljenja sinusa tzv. Fess. Takvu " aparaturu" najčešće imaju klinike za orl. Na primer, klinika za orl kc vojvodine, ima potrebnu aparaturu te se možete njima obratiti.
      Srdačno, dr B. Pejaković