Poštovani,
    Usled pada povredio sam usnu tako da i dalje imam na gornjoj usni povećanje kao resicu da li je to moguće otkloniti i gde.
    Hvala

    Odgovoreno: 04. 05. 2009.
    • Poštovani,
      Teško je razumeti iz Vašeg opisa kakav deformitet je zaostao u predelu usne. Generalno Vam mogu reći da postoji mogućnost korekcije posttrautamtskih deformiteta i da se to uspešno radi. Radi detaljnijeg dogovora potrebno je da se javite maksilofacijalnom hirurgu koji će vas detaljno pregledati i ponuditi event. rešenje.
      Puno pozdrava od dr B. Pejakovića