Postovani,

    dijagnostickim pregledom radiografskih snimaka (OPT) od strane stomatoliga, uocene su multiple promene (senke) na kosti u predelu ramusa donje vilice. Dat je savet stomatologa da to i proverim, u smislu da li se radi zaista o promenama ili mozda artefaktima ili kalcifikatima. U prilogu su dva snimka (OTP) radjena na razlicitim mestima. Zamolila bih Vas za misljenje i savet.

    S postovanjem, Bojana

    Odgovoreno: 27. 02. 2021.

Komentari na pitanje: #179008

    • Bojana Kuzmanović 27. 02. 2021.

      Postovani doktore, hvala Vam na brzom odgovoru. Sta bi eventualno imalo jos smisla uraditi kao neki pokazatelj porekla, pored RTG-a? Ili mozda samo ponoviti OTP kroz par meseci? S postovanjem, Bojana