Postovani, vec duze vreme imam problem sa izraslinom (thyreogloss cysta) na prelazu izmedju vrata i brade, koja povremeno jako otekne i posle nekoliko dana se povuce posle uzimanja antibiotika. Da li se ovaj problem moze trajno resiti hirurskim odstranjivanjem ciste, u kojim ustanovama i koliko to kosta ako se to radi privatno? S postovanjem, N

    Odgovoreno: 09. 03. 2020.

Komentari na pitanje: #167200

    • Nikola Lukic 09. 03. 2020.

      Hvala puno doktore, da li mi mozete reci cenu za ovu uslugu?