Poštovani, pre godinu dana doživela sam povredu arkade bez napuknuća i posekotina, međutim u trenutku povrede otok je bio veliki, nakon čega je ostao hematom koji je nestao za otprilike nedelju dana, ali mi je tačno na kosti koji okružuje očnu jabučicu, nažalost ne znam kako se stručno zove, ostala kvržica koja se nikada nije smanjila, uprkos korišćenju odredjenih masti. Bolove nikada u tom predelu nakon tog nisam imala, ali mi kvržica smeta. Molom vas da mi odgovorite da li je potrebna operacija za rešavanje tog problema? Zahvalna na odgovoru.

    Odgovoreno: 18. 10. 2016.

Komentari na pitanje: #149093

    • Poštovani,
      želim da vam se zahvalim na prethodnom odgovoru. Naime, ja sam vam pisala o povredjenoj arkadi, i vaš odgovor je bio da se verovatno radi o zadebljanom živcu i da je u tom slučaju potrebna operacija. Ono što vas sada molim da mi odgovorite jeste, koliko je takva operacija zahtevna, da li može da dovede do bilo kakvih komplikacija? Pošto živim u unutrašnjosti, da li mi savetujete da se obratim ''prvom'' hirurgu ili da ipak potražim pomoć dalje? Zahvalna na odgovoru.