Imam taj problem da mi se cesto cuju krepitacije iz vilice, nekad me bol ogranici u otvaranju usta, isto kao da mi se vilica pomerila, izglavila. Kako to da saniram?

    Odgovoreno: 27. 05. 2015.

Komentari na pitanje: #137476

    • Postovanje.
      Dokotre, imam problema sa vratom, tacnije od 2009 godine su pocele da mi se pojavljuju, kako su pojedini doktori rekli ateromi ili lojne zlezde. Od 2009 godine imao sam sigurno bar 7-8 hiruskih zahvata, otklone mi to, ali nakon nekog vremena opet mi se pojavi. Znale su da budu veličine šake, pa cak i same da puknu. Bio sam kod dosta doktora, sto drzavnih sto privatnih, i nigde nisam dobio nista osim noza, tj nikakve odgovore zasto mi se to non stop vraca. Spominjali su mi da je moguce da mi smeta nesto u ishrani i jos stosta toga. Ne razumem se najbolje u to, pa vam ovako pisem. Osim noza drugo nista nisam dobio, vrat mi je sav u oziljcima, i stvarno ne znam dokle tako. Pa cak i sad trenutno imam. Zamoli bih vas za bilo kakav savet. Hvala unapred.