Da li neko moze da mi protumaci dijagnozu tu cutis reg labii oris inferioris?

    Odgovoreno: 19. 05. 2014.

Komentari na pitanje: #128029

    • Postovani, da li je to najverovatnije benigno? Lekar na maksilofacijalnoj nije bio zabrinut, cak sam sam i odlucio da hocu da skinem promenu, koja je licila na bradavicu? Hvala unapred

    • Da li je to najverovatnije benigno, s' obzirom da lekar na maksilofacijalnoj nije bio preterano zabrinut? Cak je i bila moja odluka da li hoce da mi skinu uopste promenu, koja je licila na bradavicu. Hvala unapred