Postovani, u augustu 2013 sam zadobio udarac u lijevu stranu lica gdje sam dobio prelom zigomaticne kosti nakon cega sam upucen na operaciju. Lijecenje sam zvanivno zavrsio u januaru 2014 godine kada mi je doktorica rekla da ne moram vise dolaziti, medjutim ja sam je upitao zasto mi je jos uvijek lijeva strana tvrdja i veca od desne i kako to mogu popraviti, ona mi je rekla da samo trebam masirati. I masirao sam medjutim ne pomaze. Da li vi mozda znate koje bih trebao preparate koristit da mi lijeva strana bude normalne kao desna jer je jos uvijek veca od desne. Unparijed hvala

    Odgovoreno: 17. 03. 2014.
    • Poštovani,
      Ja nikako to ne mogu znati jer ne znam kakav je bio prelom niti kojim putem je lecena povreda. Ono sto mogu navesti jeste da se prelomi nikada ne lece tako dugo, jer se kostano zarastanje zavrsava nakon 6 nedelja od povrede, tako da ne vidim ni potrebu za kontrolama koje su bile do januara 2014. Popricajte sa nadleznim hirurgom i navedite koje imate tegobe.