Snimila sam zub (gornja četvorka) zbog vađenja, i ispostavilo se da tu postoji cista koja je u sinusu. Oralni hirurg me je poslao kod maksilofacijalnog, i zakazana mi je operacija u bolničkim uslovima i totalnom anestezijom. Ja ne osećam ništa, ni u zubu, ni u vilici, ni u sinusu, pa me interesuje da li je takva vrsta operacije zaista neophodna, kako se ona radi, i koliko se ostaje u bolnici, a koliki je postoperativni period oporavka. Najlepše hvala.

    Odgovoreno: 30. 08. 2013.
    • Poštovana,
      Ne mogu vam odgovoriti na pomenuta pitanja obzirom da nemam uvid u to gde je cista, kolika je itd.
      obzirom da vas je vec pogledao maksilofacijalni hirurg preporucujem da poslusate njegov predlog. A za detalje koji vas interesuju popricajte sa njim obzirom da je on najvise upucen u celu situaciju.