Postovani, vec dugo vremena imam problem sa vilicom. Naime obe strane su 'puckale ili preskakale' prilikom zvakanja, zevanja, jaceg otvaranja usta do bola prilikom vecih zagrizaja. To mi nije stvaralo neki problem. Od nedavno leva strana je prestala da 'preskace', jako je bolna, usta ne smem da otvaram naglo ili malo vise, skoro je nemoguce zagristi nesto tvrdje ili krupnije, boli prilikom zvakanja, nekad se javi probadajuci bol i u stanju mirovanja cak i u predelu uha. Vec postaje nepodnosljivo pa bih molila za svet da li da uradim neki snimak i koji? Hvala

    Odgovoreno: 14. 08. 2013.

Komentari na pitanje: #119253

    • Hvala na odgovoru, obzirom da je vasa klinika u ns a ja zivim u bg, moje pitanje je da li radite na nekoj klinici u bg ili mi mozete preporuciti dobrog mf hirurga koji se bavi ovom problematikom? Unapred zahvalna