Molila bih vas da mi odgovorite da li je izlecivo ovo oboljenje a ono glasi: discarthosis l5 s1. Prepisana mi je terapija ohb12+novalgetol+dexason+bensedin i depo medrol. Molom vas da mi odgovorite dali je ovaj sastav injekcija dobar, a plasim se iskreno depo metrola. Unapred vam hvala.

    Odgovoreno: 31. 07. 2013.
    • Poštovana,
      Uzroci obolenja vilicnog zgloba su mnogostruki a izlecenje zavisi od toga da li je uzrok otklonjen. Pomenuta terapija je simptomatska i usmerena na dugotrajnije smirivanje simptoma bola i olaksanje tegoba a da li je adekvatna to zavisi od toga ko ju je prepisao odn. Od uzroka obolenja zgloba.