Poshtovani: pre dva meseca na levoj strani vrata odmah ispod uha pojavila mi se neka tvrda kuglica sa mali otok ko nje, koja je ista se do dan danas. Lekar za uvo nos i grlo konstatirao je d: 11. 5 i pokushao je sa antibiotik da ga otkloni ali bez uspeshno, pa mi dao uput za pregled kod mfh ispitali su mi: radiodijagnosticki naod tu masa (90x60) i oko nje nuz razlicni po velicini lgi i citoloshki naod - klasifikaciona grupa l (196002-430000-) . Moj lekar iz mfh zakazao mi je operacija za 03. 06 2013 god. Sa d23. 4 koza skalp i vrat molim vas savetujte me dali da operisam taj tu koj mi uopshte ne smeta ni estetski a i ne osecam nikakav bol. Zahvalan i isplashen pacient. Da vam kazem i to imam na desna strana u ucna shuplina jedan katni zub koj me jako boli zubar mi je reko da vajnski zub izgleda zdrav ali u koren je bolestan, pa je pokushao da ga leci sa antibiotik jer se plashim da ga otstranim.

    Odgovoreno: 20. 05. 2013.

Komentari na pitanje: #116189

    • I ja imam takvu istu kvrgicu, na levoj strani, odma iza uha, mala je, i tvrda i ne pomera se, pojavila se pre cetri dana. Lekaru nisam jos isla, i zabrinjava me. Nikakvih upala grla zuba uha nisam imala.