Postovani, vec dva dana ne mogu da otvorim vilicu upotpunosti. Ovo mi se desavalo i pre al se ona odglavi u toku dana, ovo je do sad najduze. Jutros sam pokusavala da je otvorim nasilno i uspela sam. Jako kvrcne i zaboli al kad je vratim u prvobitni polozaj ponovo se zaglavi i ponovo moram da uradim isto to da bih je otvorila. Sta da radim? Hvala.

    Odgovoreno: 14. 04. 2013.
    • Poštovana,
      Mirujte 10ak dana sa maksimalnim otvaranjem. Jedite mekanu hranu i pijte brufen drag. A 400mg 2x1 tokom dve nedelje. Mozete da grejete vilicne zglobove ako vam prija. Ukoliko se i dalje bude nastavilo u pitanju je najverovatnije zaglavljivanje meniskusa i potreban je strucan pregled.