Postovani. Tokom pregleda ustanovili su mi da bolujem od tu glandulae parotidis et parotitis chr excebrata ls. Zanima me nesto vise o samoj bolesti i kako se leci

    Odgovoreno: 10. 04. 2013.
    • Poštovani,
      Kod vas je zastupljeno dve dijagnoze u jednoj. Naime, prvo se pominje tumor (tu gl. Parotidis. . .) a potom se pominje akutizovana hronicna upala (chr. Exacerbata) . Zaista ne mogu reci o cemu se radi, jer se svaka dijagnoza leci na poseban nacin. Javite se nadleznom lekaru da ustanovite o cemu je rec.