Poštovani, surfajući pronašao sam vašu stranicu i ucinila mi se interesantnom. Javljam se iz bihaća (bih) i interesuju me određene informacije, koje ćete mi nadam se dati i na taj način olakšati moju situaciju jer sam u dilemi ali i strahu. Imam progeniju, ne toliko izraženu, ali vidljivu, i već duži period osjećam da mi smeta, prevashodno estetski ali i fiziološki. Interesuju me slijedeći detalji vezani za operativni zahvat: 1. Koliko je rizičan zahvat? 2. Koliko traje oporavak? 3. Koliki je rizik od kasnijih eventualnih udara u vilicu? 4. Kad moram doći u kliniku i koliko se zadržati? 5. U kojem vremenskom roku bih mogao vratiti normalne funkcije vilice? 6. Kolika je okvirna cijena operativnog zahvata? Unaprijed hvala!

    Odgovoreno: 06. 02. 2013.
    • Poštovani,
      Razumljivo mi je sto imate tegobe vezane kako za estetiku tako i za funkciju, jer se takva deformacija upravo karakterise tim tegobama. Sto se tice pitanja mislim da bi najbolje bilo da se vidimo i da vam odgovorim na sva pitanja obzirom da je prica suvise komplikovana za pisanje putem sajta. Pogledajte sajt www. Medikdent. Co. Rs i eventualno zakazite pregled.