Poštovani, da li preskakanje i nesvjesno pritiskanje vilice mogu uzrokovati probleme kao što su pritisak i jak osjećaj stezanja u sljepoočnici.

    Odgovoreno: 06. 12. 2012.

Komentari na pitanje: #109133

    • Poštovani, puno hvala na brzom odgovoru. Možete li mi dati savjet na koji način to mogu riješiti. Jak pritisak i stezanje se javi odmah ujutro i traje po cijeli dan. Dobila sam kao terapiju brufen od 400 mg i apaurin od 2 mg, te vježbe za vilicu ali stanje se ne poboljšava. Čak kad vježbam me još jače počne zatezati.