Poštovani, imam dvostruki prelom donje vilice, u predelu vrata sa leve strane i simfizne regije. U lokalnoj anesteziji plasirane su imobilizacione šine po "wintery" pomoću 24 žičanih ligatura sa čvrstov vezom. Pitanje-šta je simvizna regija i koliko nedelja se nose šine? Hvala!

    Odgovoreno: 03. 12. 2012.

Komentari na pitanje: #108924

    • Jos jedno pitanje- posle skidanje sina, jel se nastavlja sa mekom i kasastom hranom ili moze da se jede normalno. Hvala