Postovani, imam 23 godine i od kad znam za sebe mucam. . . . Dosta puta ljudi imaju problem da me razumeju. . . Kako se ovo moze izleciti jer zivim u americi cikago. . . Hvala unapred: )

    Odgovoreno: 26. 09. 2010.
    • Poštovani,
      Tabletica koja će vas izlečiti od mucanja ne postoji. Postoji samo tretman koji vas obučava kako da prevaziđete stresne situacije i pričate tečno. Postoji bezbroj metoda. Ako krenete sa radom/tretmanom sa logopedom, na putu ste da popravite svoj govor. Verujem da jednim klikom na kompjuteru možete saznati spisak logopeda sa licencom u čikagu, njihove adrese i oblast kojom se bave. Sretno!