Postovani, imam sina od dve godine koji jos uvek ne izgovara sve reci. Reci koje koristi su: mama, tata, baba, dada, to, zid, zvezde i papa. Da li treba da ga odvedem kod logopeda? Unapred vam zahvaljujem

    Odgovoreno: 07. 02. 2010.
    • Poštovana,
      Javite se logopedu. Na uzrastu od 2 godine očekuje se da dete spaja dve reči u rečenicu. Logoped će na pregledu ustanoviti da li je potreban samo savet vama kako ćete stimulisati bogaćenje rečnika i stimulsati rečenicu ili će biti neophodno krenuti sa ciljanim logopedskim tretmanom.