Imam informativno pitanje. Da li znate ime lekara koji uspesno leci mucanje, ziveo je do nedavno u novom sadu, sad je u beogradu, bio je gost na tv pink ili b92? Jako bih vam bila zahvalna ako znate njegovo ime!

    Odgovoreno: 21. 11. 2009.
    • Poštovana,
      Ne mogu vam pomoći, nažalost. Nisam čula za tog doktora, raspitivala sam se i kod kolega, i nisam uspela ništa da saznam.
      znam da se na televiziji povremeno reklamira ordinacija "baravos" i da se njeni osnivači predstavljaju kao doktori. Ne znam da li ste na njih mislili? Nemam pozitivno mišljenje o njima ni o načinu na koji sprovode tretman, i nikako vam ih ne preporučujem. U nekim od prethodnih pitanja iz ove rubrike sam i objasnila zašto.
      Pozdrav

Komentari na pitanje: #45686

    • Bila sam sa svojim detetom kod njih, jednom recju prevaranti su samo gledaju kako ce da uzmu novac i ja ih ne preporucujem.