Dobro vecer imame edno pitanje dali dete so zakasnuva so govorot moze da bide autizam inaku deteto si je se normalno samo malk zakasnuva so govorot fala

    Odgovoreno: 15. 12. 2023.

Komentari na pitanje: #219746

    • Dipl. logoped Smilja Majević 30. 12. 2023.

      Poštovani, stvarno ne mogu procenjivati ispravnost postavljene dijagnoze online. Dijagnozu autizma daje lekar sa specijalizacijom iz psihijatrije. Ne znam kod koga ste bili na pregledu. Ali, ako niste zadovoljni, najbolje bi bilo da potražite drugo mišljenje uživo.

    • A za so bi se postavila diagnoza autizam ni sme u slovenija i moete doete duma ali ne duma toku ubavo i ono e malku hiperaktivno on mu postavuvat diagnoza autizam