Kako se na glavicu penisa javilo nesto pout pliha kao na slici, ispod glavica sam uocio 3 bele tackice i na samom korenu kao neke sitne plihcice (na slici) da li je mozda rec o kondilomima ili je mozda rec o necemu drugom ili je tako prirodno naislo? Da li ce se povuci i koje su mere za povlacenje?

    Odgovoreno: 21. 04. 2010.

Komentari na pitanje: #59516

    • Znate sta mislim samo da treba da pocnes da se kupas bekutanom ili kosilijem jer sam i ja imao isti problem i proslo me je iskreno