Iman neku fleku crvene boje na penisu kao sto mozete da vidite. Ne svrbi, ali osjetim povremeno peckanje negdje unutar penisa. Mazao sam bebi pavlovica kremom ali crvenilo ne prestaje. Do sada se nisam nikome obracao za pomoc. Mozete li mi reci sta bi moglo da bude i sta da radim i cim da mazem. Hvala.

    Odgovoreno: 21. 04. 2010.

Komentari na pitanje: #59508

    • Imam isti problem bukvalno na istom mestu. Crvenilo, peckanje i kao da mi se koza sasucila, na tom mestu kao da puca. . . To primetim obicno jutro posle odnosa s devojkom s kojom sam inace 2 god i nikad nisam imao ovake probleme!!! Moje pitanje je da li je mozda to herpes i kako da ga lecim??? Hvala unapred