Postovani, ispod glavica penisa imam 3 bele tackice. Na samom korenu vidite kao i na slici imam ove bobice (mehurice) . Da li mozete da mi kazete da li se radi o kondilomima i da li je opasno ili je mozda i nesto drugo? Hvala unapred.

    Odgovoreno: 21. 04. 2010.

Komentari na pitanje: #59496

    • Ma nista strasno estetika luce ti lojne žlezde ja sam isao na spaljivanje strujom kod dermatourologa i procu te a i mogu ponovo da se pojavljuju bez brige

    • Hmm. . Idi kod doktora pa nek vidi sta je. Ja ne znam sta je to. Ali penis ti je prelep! Pozz