Postovani molim da mi pomognete moj sin ima neko crvenilo na licu koristili smo svakakve kreme ali nista nestane na par sati pa mu se opet pojavi najcesce kada spava i kada place koza mu se peruta i jako je crvena. Doktori kazu da je to ekscem i da ga dobije cim se prehladi dali postoji neka krema da se nabavi samo da mu to prodje. Bicu vam jako zahvana ako mi pomognete s postovanjem brizna majka suzana

    Odgovoreno: 25. 04. 2010.

Komentari na pitanje: #57607

    • Molim vas dami kazete od cega dode bolest ekscem jeli nedostatak nekog vitamina ili. . Moj sin ima 10 mjeseci i pojaviomu se ekscem kako da lijecim to. . Unaprijed hvala