Postovanje. Koristim minoksidil (pilfud 5% ) , a on je zute boje i kad ga nanesem uvece masti kozu i kosu, a ujutru ostaje kao neka bela skrama. Medjutim kupio sam ovaj minoksidil 5% sto prave u apoteci jer je dosta jeftiniji, ali on se dosta razlikuje od pilfuda jer je providan, ne masti kosu, ne ostavlja bele tragove. Pa me interesuje da li je ovaj iz apoteke isti kao pilfud jer su velike razlike? Hvala

    Odgovoreno: 22. 03. 2010.
    • Poštovani,
      Potrebno je da konsultujete dermatologa koji vam je propisao lek. Zaista neznam da li je nesto pravljeno rucno u apoteci isto kao i gotov fabricki preparat koji postuje standarde u prozvodnji.