Pre 3 godine pojavilo mi se na glavici penisa neke bele fleke u oblik kriga golemina 0, 05cm, a sad u poslednjo vreme i prosirilo se na kozi odma do glavice, to me ne boli a ni smeta samo je onako neugledno. Molim vas za pomoc i savet i ako znate odgovoritemi sta je?

    Odgovoreno: 22. 03. 2010.

Komentari na pitanje: #56991

    • danijela dangubic 16. 04. 2010.

      Postovani vec neko vreme imam problem sa kozom, prvo je krenulo po rukama a sada sam dobila i fleke braon boje po stomaku i ledjima. . . Koje nikako da se povuku. . Na rukama su krenuli kao beli-crveni pecati koji se perutaju. . . Pomagajte kome da se obratim??