Doktorice, molila bih vasu pomoc. Moja majka ima psoriasis vulgaris na obe pete noge. To se sirilo i na stopalo. Katastrofalno izgleda vec koza noge a veoma su cesti bolovi te rane. Dobila je vec vise krema da koristi, ali malo je samo pomoglo. Trenutno koristi panolon kremu, sto je lekar odredio. Malo oblazava, ali cesto ima jake bolove, pecenje te #rane#skoro da mozemo to zvati da je rana. Pomozite joj molim vas, da nekako nademo lecenje za nju. Ima 66 godina, pije lekove za srce, za cirkulaciju. Odakle ta bolest dolazi, i kako mozemo to ublaziti???? Puno puno vam hvala unapred. Molim vas, pomoyite mojo majci. Hvala. Pozdrav: berta

    Odgovoreno: 21. 03. 2010.
    • Poštovana,
      Psorijaza ne stvara rane. Milsim da je potrebno postaviti dijganozu nastanka rana na stopalima. Proverite glikemiju, bubrege, vene, arterije nogu. Javite se kada dobijete nalaze. Možete nam poslti fotografije preko servisa teledermatolgija.