Postovani, imam 27 godina i vrlo rano sam poceo da gubim kosu. Vec sa 23-om godinom sam primetio da mi je kosa sve slabija i da mi rapidno opada, zimi pogotovo i tada se dosta masti. Po preporuci lekara, koristio sam sampon aquarius i tablete nutrival, ali mi nisu pomogli. Do 25 godine kosa mi je znatno opala i to pretezno u temenoj regiji i prema napred. Postoji li neki preparat koji je moguce koristiti za obnovu kose, tj. Za ponovni rast i koji je to? Molim za savet unapred zahvalan

    Odgovoreno: 17. 03. 2010.
    • Poštovani,
      Sve preparate je potrebno koristiti dovoljno dugo najmanje 4-6 meseci. Od mogućnosti još postoji intralezion aplikacja kenaloga i mezoterapija sa određenim sastvom koktela i određenoj proceduri.