Poštovani koji homeopatski lek može da pomogne kod psorijaze-ovaj vid lečenja nikada nisam probala. Dobro reagujem na injekcije diprofosa, ali ne mogu ih primati stalno-one mi određeno vreme kompletno povuku bolest, ali nažalost psorijaza se vraća i to me čini očajnom.

    Odgovoreno: 03. 03. 2010.
    • Poštovana,
      Zaista nisam u prilici da propisujem homeopatske lekove, jer oni kod nas još uvek nisu deo konvencionalne dermatologije. Mogu da vam predložim da pre toga iskoristite sve dermatološke lekove, pa tek onda homeopatiju. Mislim da i niste lečeni ispravno. Kortikosteroidi, posebno depo kao što je diprofos se ne koristi u lečenju psorijaze.