Poštovana, imam problema sa opadanjem kose na pecate praćene crvenilom, bez perutanja, crvenilo je narocito izraženo posle pranja kose. Obraćao sam se dermatologu i primenjivana je sledeća terapija sinoderm, tečni azot, mast elidel, zatim je radjena biopsija i uzorak je pokazao da "nema ničega" kako mi je rečeno. Posle svega nije bilo rezultata kosa nije izrasla a crvenilo je i dalje prisutno. Koji je vaš predlog?

    Odgovoreno: 03. 03. 2010.
    • Poštovani,
      Da promenite dermatologa. Šta je trebalo da pokaže biopsija, tj. Šta se od biopsije očekivalo da potvrdi ili isključi u smislu dijagnoze? Potrebno je postaviti dijagnozu ili isključiti druga oboljenja.