Na glavi su mi na dva mesta izasle tvrde bezbolne gromuljice, verovatno su u pitanju lipomi. Bio sam kod dermatologa i doktorka mi je dala da mazem eosin tecnost i da pijem dve kutije dovicina. Zanima me samo da li je dovicin odgovarajuca terapija, buduci da sam na uputstvu video da je u pitanju dosta jak lek sa velikim brojem mogucih nezeljenih dejstava, na sta me je i lekarka upozorila. . Hvala

    Odgovoreno: 27. 02. 2010.
    • Poštovani,
      Na svim lekovima možete pročitati slično. Nema leka koji osim korisnih nosi sobom i potencijalno neželjene efekte. Poslušajte dermatologa i idite na kontrolni pregled.