Postovani, pre nekih 20 dana su se pojavile 2 kao bubuljice na mojoj usni, zatim su se prosirile okolo usta. To lici na male potkozne bubuljice ali ne moze da se iscedi, ja sam pokusala i ide samo krv. Danas sam isla kod dr, ali ne mogu da me prime pre ponedeljka, i to lekar opste prakse pa tek onda da me salju kod dermatologa. Pa mene zanima samo u prvu ruku da mi date neki savet kako da tu kozu zasititm, ojacam ili sta vec. To je podrucje kod depiliram (nausnice skidam) pa ako mozete da me posavetujete cisto sta da radim sa tim, i ako mozete otrpilike da mi kazete sta bi to moglo biti, jer sam sad u neizvesnosti. Medicinska sestra koja je to videla rekla je da sumnja na bradavice, ali to je jako sitno. Nije jako vidljivo, ali se pod prstom oseti hrapavo. Hvala unapred.

    Odgovoreno: 20. 02. 2010.
    • Poštovana,
      Vaša priča nosi puno nedoumica. Najbolje je da se ipak strpite do odlaska dermatologu, a po potrebi uradite i dermoskopiju da se utvrdi o kakvim je promenama reč. Moguće je da ćete morati da promenite način uklanjanja nausnica.