Postovani, posto sam izgubio na tezini prije 3 god. Nekih 30 kg, vec pomenuto vrijeme ne mogu da zategnem kozu koja je opustena. . . Da li postoji neki proiyvodi koji bi mogli uticati na ovo kreme, losioni i sl. . . . Sta da radim?!

    Odgovoreno: 20. 02. 2010.
    • Poštovani,
      U zavisnosti od količine kože koja je u višku. Najbolje je da konsultujete dermatologa a potom i plastičnog hirurga da se izvrši procena da li hirurški ukloniti višak kože. Preparati se koriste za diskretnije promene. Zatezanje kože se može pokušati i aparatima protiv celululita koji su dostupni u sredini u kojoj živite.