Imam 31 godinu i imam problem sa kozom na licu. Pojavljuju mi se potkozne bubuljice u predelu vrata i brade u toku pms-a. Koristim eucerin kremu za lice. Da li postoji neko sredstvo za umivanje i mazanje lica koje ce pomoci u suzbijanju potkoznih bolnih bubuljica?

    Odgovoreno: 20. 02. 2010.
    • Poštovana,
      Obavite pregled kod ginekologa i isključite mogućnost mentrualnog poremećaja, policističnih jajnika ili hormonskog disbalansa. Javite se dermatologu da vam promeni terapiju i uključi pored lokalne i sistemsku terapiju.