Postovani, pojavilo mi se pre mesec dana na desnom laktu nesto kao opekotina ili kao kad se oguli ili ogrebe koza na zid. . Mesec dana nije prestajalo pa sam otisla danas kod lekara i on mi nije nista rekao ali je na izvestaju napisao psorijaza. Ja sam malo citala na internetu sad o tome i svugde pise da je to neizleciva bolest i da se od nje moze i umreti. . Da li postoji neki nacin da sprecim njeno sirenje na ostatak tela ili bar da usporim? Reci te mi sta znate o njoj. Hvala.

    Odgovoreno: 20. 02. 2010.
    • Poštovana,
      Isuviše brzo je postavljena dijagnoza za psorijazu. Potrebno je da koristite terapiju pa će se vremenom proceniti dijagnoza. Zaista je preuranjeno da govorimo o psorijazi. Javite se za 15-tak dana.