Imam zadnjih par godina problem. . . Svrbi me celo telo cini mi se svako jutro kad se probudim. . . Konstantno mi izlaze aknice male po guzi, s vremena na vreme po jedna dve po butinama cak i one svrbe. . . . Cak mi izlaze i neke smedje tackice po dlanovina u obliku vodenih plikova ili tacnije plikcica jer su mali i oni svrbe. . . U cemu je problem?

    Odgovoreno: 20. 02. 2010.
    • Poštovani,
      Potrebno je postaviti dijagnozu. Promene nalikuju alergijskim ali je potreban klinički pregled. Javite se dermatologu ili iskoristite naš teledermatološki servis.