Jabih zamolio za jedno pitane ako moze cast mije sa vama da popricam kao jedna intelegentna osoba davas pitam, na penisu bradavice kako se mogu otkloniti kojim putem akovam nije tesko da mi pomognete posto sam ja daleko takvi lekari kod mene nemaju, hvala unapred

    Odgovoreno: 20. 02. 2010.
    • Poštovani,
      Morate na dug put kod dermatologa. Bradavice se uklanjaju jednostavno krio terapijom ili radio talasima. Mast koja uklanja bradavice se tek registruje u srbiji i do kraja godine će biti na tržištu.