Postovani, imam problema sa noktima godinama unazad, krhki su, stalno se listaju (narocito u poslednjih par meseci) , i imam dosta zanoktica oko noktiju (promene su prisutne na svim noktima) , sto sve mozete videti na slici. Ranije sam mazala kremu "dikla", pila "beviplex granule" pa bi se promene povukle na kratko vreme tek toliko dok malo porastu a onda opet krene listanje. Recite mi sta da koristim da bi mi nokti izgledali lepo i zdravo? Unapred zahvalna

    Odgovoreno: 06. 02. 2010.
    • Poštovana,
      Oniholiza se često javlja bez pravog uzroka. U terapiji se koriste preparati koji stimulišu keratinizaciju: cps. Pantogra 2x1 najmanje 4-6 meseci. Nekada promene na noktima prate tzv. Ekcem. . . Proverite da se stanje noktiju ne pogoršava u toku obavljanja posla, deterženti i sl.