Imam veliki problem sa kozom lica. Naime, imam dosta problema sa bubuljicama i aknama. Do sada sam koristila razne preparate, isla sam i na tretmane, medjutim nije mi bas dosta pomoglo. Imate li neko resenje za to? Da li mozete da mi preporucite neki antibiotik ili tako nesto?

    Odgovoreno: 03. 02. 2010.
    • Poštovana,
      Niste napisali koliko imate godina, što bi bilo važno u priči oko terapije akni. Takođe, terapija akni zavisi i od oblika koji su vrlo različiti, nekada je dovoljna samo lokalna terapija, a nekada se mora uključiti i opšta, antibiotici, hormoni ili retinoidi. To će najbolje odrediti dermatolog, pa vam savetujem da mu se obratite.