Postovani imam problem sa bubuljicama na licu, u predelu obraza i na bradi. Izlaze tako sto me taj predeo jako zasvrbi, a onda se pojavi bubuljica koja je crvena spolja a u sredini belicasta. Imam utisak da je puna gnoja. Taj predeo na obrazima i bradi mi je jako crven i u crvenim tufnama. Mazala sam po preporuci dermatologa enbicin i koristila hiseac emulziju i gel, ali mi to sada bas i ne pomaze. Molim za savet jer neznam sta dalje. Hvala.

    Odgovoreno: 27. 01. 2010.
    • Poštovana,
      Potrebno je odrediti stepen težine promena tj. Najverovatnije akni. Kada biste nam poslali sliku preko servisa teledermatologija mogli bismo bliže da vam odgovorimo. Ili konsultujte drugog dermatologa.