Postovana, imam bebu staru 40 dana, i vec duze vreme prisutan je ojed u vidu crvenila, bubuljica koje kao da pucaju pa se stvaraju fisure. Probali smo niveu sa cinkom, pantenol, pavlovicevu ali nije doslo do poboljsanja. Molim vas da mi preporucite neku kremu sa kojom bi resili ovaj problem. Inace beba je na prirodnoj ishrani. Unapred zahvalna jelena

    Odgovoreno: 04. 01. 2010.
    • Poštovana,
      Pokušajte crem afloderm 1-2 dnevno par dana, preko dana nastavite sa pavlovićevom mašću ili drugom kremom za negu kože i naravno konsultujte dermatologa da nam ne promakne atopijski dermatitis.