Pozdrav! Ja sam rodjena sa belom flekom na kozi, koja je vremenom pocela da tamni. Fleka je rasla samnom, nije se sirila. Prilicno mi smeta jer je na vidljivom delu tela. Sada izgleda kao da je posuta sitnim tackicama, pegicama, ali se i dalje vidi kada pocrnim. Otkad sam shvatila da je moje telo drugacije od ostalih, pokusavala sam da pronadjem lek. Do sad nisam saznala da postoji mast ili krema ili bilo sta drugo sto leci prirodnu, nasledjenu depigmentaciju. Da li postoje ikakve novine, jer obojene kreme i nisu neko resenje. . . Unapred hvala. Ana

    Odgovoreno: 04. 01. 2010.
    • Poštovana,
      Pokušajte da se konsultujete sa dermatolozima, oni novine prate malo više. Uspeh u lečenju depigmentacija naravno nije garantovan ali postoje, crem. Elidel, melanogenin, fototerapija. . . .