Postovani doktore, pre tri nedelje mi je postavljena dijagnoza acanthosis nigricans l83 i kao terapiju dobila sam zorac gel 0. 05. Nakon dve nedelje mazanja pazuha koza se oljuskala i popucala tako da imam rane koje me bole i peku. Interesuje me: kako da saniram nastali problem? Molim za odgovor, unapred zahvalna. Mina

    Odgovoreno: 20. 12. 2009.

Komentari na pitanje: #48484

    • Imam 48 godina, u mladosti sam imala dosta bubuljica sada su mi ostale crne fleke od istih kako je najlakse ukloniti