Pojavile se zute fleke po rukama zglobovima prstiju sa gornje strane. Fleke su u ravni koze. Povremeni svrab. Molimo vas za vase misljenje

    Odgovoreno: 08. 12. 2009.

Komentari na pitanje: #47670

    • Poštovani imam troje dece od tih troje, dvoje dece imaju svrab po celom telu, redovno ih kupam tj. Svako veče pred spavanje, ali oni se i dalje češu po celom telu. Na telu su se pojavile sitne bubuljice koje i pocrvene, naročito kad se češu, pa bih vas zamolila da mi preporučite neku kremu ili antibiotik po vašem mišljenju. Unapred zahvalna zabrinuta majka. Pozdrav