Vec nedelju-dve me svrbe noge i ruke, ali noge uzasno. I danas sam primetio da mi se na butinama, sa spoljasnjih strana pojavile modre tackice, i tek poneka posebno na ostatku nogu, a po rukama gotovo da nema nicega, samo na jednom mestu na unutrasnjoj strani lakta (kod vidljivih vena) 2-3 blage crvene tacke, sta to moze biti. Hvala.

    Odgovoreno: 01. 12. 2009.
    • Poštovani,
      Svrab može imati više uzroka. Od parazitarnih oboljenja do poremećaja rada unutrašnjih organa. Do odlaska dermatologu protiv svraba možete koristiti tbl. Aerius 2x1.