Od pre pet dana pojavili su mi se plihovi na guzi iz kojih curi bistra tecnost, nalaze se u predelu repnog prsena, anusa i po ivici guzova. Koristio sam bebi puder i pavlovicevu mast. Oni se malo povuku da bi potom ponovo poceli da crvene i tecu i izazivaju samo svrab bez bola. Zanima me sta je to i ima li kakvog leka koji mozete da mi preporucite? Unapred zahvalan

    Odgovoreno: 29. 11. 2009.
    • Poštovani,
      Plihovi se ne viđaju baš tako često na delu kože i tela o kome vi pišete. Moguć je nekada tzv. Bulozni oblik infekcije. Najbolje je da posetite dermatologa, utvrdite dijagnozu i u dogovoru sa njim sprovedete terapiju.